Wednesday, July 17

Ish e dashura e 50 cent ‘çmend’ rrjetin me pozat bombastike

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dapney Joy dikur kishte një romancë dashurie me reperin e famshëm 50 Cent.s

Por, lidhja e tyre nuk eci si duhet andaj edhe i dhanë fund çdo raporti mes tyre

Por, duhet të jetë pishman 50 Cent çfarë ka lëshuar nga duartë e tij. Modelja në fjalë jo rrallë herë publikon fotografi nga më të ndryshmet, duke mos përjashtuar as ato provokative.

Kujtojmë faktin se 50 Cent dhe Joy janë edhe prindër të një djali, pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë.
\

Share.

Comments are closed.