Interi për “faqe të zezë” eliminohet nga Europa League

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Interit është eliminuar nga Europa League.Frankfurt ka mposhtur Interin në ‘San Siro’ me rezultatin 0-1, për të kaluar në çerekfinale të Europa Leagues.

Ka mjaftuar goli i sulmuesit serb, Luka Jovic që skuadra e Interit të përshëndetet nga Europa League dhe Frankfurt të prekë çerekfinalen.

Ky është një dëshpërim i madh për tifozët e klubit italian.

Share.

Comments are closed.