Ish lojtari i Skënderbeut shënon në minutën e 120, eliminohet Sevilla

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Slavia Pragua ka arritur një sukses historik në Europa League.

Çeket kanë fituar në minutën e fundit të vazhdimeve përballë skuadrës “eksperte” të Europa League, Sevilla, shkruan AlbanienShow

Është Peter Olayinka, ai i cili ka realizuar gol, në minutën e 120, të takimit.

Kujtojmë që Olayinka dikur ka luajtur për Skënderbeun e Korçes ku dhe kishte fituar disa tituj të kampionit.

Share.

Comments are closed.