Miss Kosova e kërcënon rëndë gazetarin: O ti klloshar i k…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miss Kosova, Zana Berisha vazhdon të jetë pjesë e skandaleve. Zana ka reaguar ndaj një lajmi të publikuar sot në Indeksonline, në mënyrën më të turpshme të mundshme.

Nga profili zyrtar i saj në Instagram, në adresë të Redaksisë ka ardhur një mesazh me tone kërcënuese dhe mjaft banal.

Madje, Zana i jep vetëm 3 sekonda afat redaksisë kinse për ta larguar një lajm të publikuar gjatë ditës së sotme.

Kërkojmë ndjesë për publikimin e gjuhës banale, por le të shihet këtu niveli dhe kultura e një vajze që thirret në emër të Kosovës edhe në arenën ndërkombëtare./Indeksonline/

Share.

Comments are closed.