Celina rikthehet në vendlindje, poston xhaminë e Prizrenit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas paraqitjes së mirë që pati kundër Manchester Cityt në FA Cup dhe golit që shënoi, Bersant Celina është ritkhyer në Kosovë për ndeshjet kundër Danimarkës dhe Bullgarisë.

Mesfushori kosovar në rrjetin social Instagram, ka postuar një fotografi nga Prizreni.

Ai ka fotografuar xhaminë kryesore të qytetit. /Indeksonline/

Share.

Comments are closed.