“Sulltani Abdylhamid” flet për Shqipërinë dhe ka një mesazh për shqiptarët

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryeqyteti Abdylhamid” është kthyer në një nga serialet më të ndjekur në TV Klan, ashtu si edhe serialet e mëparshme historike si “Kosem” apo “Ertugrul”.

Rolin kryesor të Sulltanit Abdylhamid e luan aktori Bulent Inal i cili së fundmi në një intervistë për jo vetëm modë ka folur për Shqipërinë duke u shprehur se do të vijë së shpejti.

“Do të vij së shpejti në Shqipëri. I përshëndes dhe i dua shumë të gjithë shqiptarët. Ndihem vërtet shumë mirë. Jam shumë i gëzuar që seriali ynë transmetohet edhe në Shqipëri. Jam vërtet kureshtar të di më shumë mbi vendin tuaj. Sapo të gjej mundësi do të vij bashkë me familjen time”, u shpreh aktori.

Share.

Comments are closed.