Wednesday, July 17

James refuzon ekipin e madh

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

James Rodríguez ka bërë me dije se nuk do të kthehet në Real Madrid.

Kolumbiani shpesh ka menduar se ishte e mundur të kthehej kur skadon kredia,por pasiguria rishfaqehet kur Zidane mori përsipër ekipin, një teknik që nuk ka zgjedhjen e parë kolumbianiN.

James dëshiron të dijë se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij sa më shpejt që të jetë e mundur, ai ka folur me Florentino për ta paralajmëruar atë se Bayern Munich, Juventus, Arsenal, Manchester United dhe Atlético de Madrid duan atë.

Share.

Comments are closed.