Wednesday, July 17

Arbenita vërteton se Fero është mashkull shumë fatlum me videon më të fundit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arbenita ka postuar një video ku shihet duke shkëlqyer në grimin dhe flokët sapo të rregullura.

Ajo bën lëvizja mjaft provokuese, duke e përfunduar videon me një puthje.

Arbenita së fundi ka treguar se ajo po përgatitet intensivisht për të pasur fizikun e saj perfekt, duke po iu ndarë fitnesit. shkruan Gazeta Express.

E një arsye shumë e madhe për këtë është edhe se ajo do të tentojë të garojë për t’u bërë pjesë e kastit të modeleve të shtëpisë së famshme, Victoria’s Secret.

Një nga projektet e fundit të modeles ëhstë edhe shfaqja në videoklipin e të dashurit të saj, reperit nga Kosova, Fero në këngën ‘Ride or die’./Gazeta Express/

View this post on Instagram

💞

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Share.

Comments are closed.