Interesante

Jemi të bashkuar: 500 shqiptar nga Shqipëria të pranishëm në Southampton sonte për Kosovën

Sonte me fillim nga ora 20-45, zhvillohet ndeshja Angli – Kosovë.

Kjo ndeshje i takon grupit A dhe është vendimtare për të dyja kombëtaret shkruan AlbanienShow

AlbanienShow merr vesh nga disa tifozë që i kanë dërguar informata nga vendi i ngjarjes së 500 shqiptar nga Shqipëria të cilët jetojnë në Angli kanë blerë bileta për ta parë Kosovën sonte.

Ky fakt tregon që ne jemi të bashkuar dhe kur është në pyetje interesi kombëtare bëhemi të gjithë së bashku./AlbanienShow

Loading...