Showbiz

Modelja ruse me video të nxehtë, me gjoks dhe të pasme bombastike

Modelja e njohur e ka bërë një video ‘ nxehtë’.

Modelja e njohur, Anastasiya Kvitko e ka publikuar një video me të cilën e ka marrë komplet vëmedjen e ndjekësve të saj.

Duke pasur parasysh se ajo njihet për linja perfekte trupore, modelja ruse ka ‘djegur’ rrjetin duke i treguar ato e veshur ngusht.

Në plan të parë i ka vendosur vithet duke mos e lënë anash gjoksin bombastik pa sytjena.

 

 

View this post on Instagram

 

@bluebodybrazil 💚

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Loading...