Showbiz

Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës

Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festuart.

Ata sot e kanë përvjetorin e tyre të katërt të martesës dhe me këtë rast nuk ka munguar dedikimi special që Vesa i ka bërë bashkëshortit

“Urime përvjetorin Big Basta. Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrifica.

Sepse çdo gjë është e mundur kur do me gjithë zemër. Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e ksaj dashurie. Liani. Të dua shumë”, ka shkruar Vesa pranë postimit ku ka ndarë edhe njëherë me ndjekësit disa fotografi nga dasma.

 

Loading...