Sport

Formacionet zyrtare: Anglia – Kosova, Challandes ka bërë këto ndryshime

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Angli – Kosovë.

Ndeshja e cila i takon grupit A, është e vlefshme për të dyja kombëtaret shkruan AlbanienShow

Anglia do të paraqitet me formacionin më të fortë të saj, ndërkohë prej ndeshjes me Çekinë trajneri Challandes ka bërë dy ndryshime.

Sonte nga minuta e parë do të aktivizohen Florent Muslija në vend të Edon Zhegrovës dhe Valon Berisha në vend të Elbasan Rashanit.

Ndeshja fillon nga ora 20-45./AlbanienShow

Loading...